Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Ювілейний 56, 8 поверх Птімаш, Малібу | 17:30-18:30 | 17:30-18:30 | 17:30-18:30 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Ювілейний 56, 8 поверх Птімаш, Малібу | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Ювілейний 56, 8 поверх Птімаш, Малібу | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Полтавський Шлях 140А 2 поверх | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 10:00-11:00 | |||
Пр-т Людвіга Свободи 48б, СК Висота | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 | |||
вул. Грозненська 48, Школа 53 | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 | 13:00-14:00 | |||
пр-т Гагарина 30, Reflex | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | |||
пр-т Героїв Харкова, 246а, ДЮСШ 7 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||
пр-т Героїв Харкова 300а Pulse Gym | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | |||
пр-т Петра Григоренко 2 Палац Спорту Танцівальний клуб Легенда | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 | |||
Салтівське шосе 264б1, СК RAM | 15:15-16:15 | 15:15-16:15 | 13:00-14:00 | |||
пр-т Гагарина 181 Sun Mall 3 поверх зал гімнастики Yalos | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||
Бучми 32в СК Феромон | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 | |||
Героїв праці 14в, ТЦ Джокер, Феромон | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | |||
Дудінська 1а, Нова пошта 72, 2 поверх | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 14:00-15:00 | |||
вул. Тобольська 46, Бейт Дан | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Ювілейний 56, 8 поверх Птімаш, Малібу | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | |||
Пр-т Людвіга Свободи 48б СК Висота | 20:30-21:30 | 20:30-21:30 | 8:00-9:00 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
пр-т Петра Григоренко 2 Палац Спорту Танцівальний клуб Легенда | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 11:00-12:00 | |||
Полтавський Шлях 140А 2 поверх | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 11:00-12:00 | |||
Пр-т Людвіга Свободи 48б СК Висота | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 9:00-10:00 | |||
вул. Грозненська 48, Школа 53 | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 | 13:00-14:00 | |||
пр-т Гагарина 30, Reflex | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | |||
пр-т Героїв Харкова, 246а, ДЮСШ 7 | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | |||
пр-т Героїв Харкова 300а Pulse Gym | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | |||
Салтівське шосе 264б\1, СК RAM | 16:15-17:15 | 16:15-17:15 | 14:00-15:00 | |||
пр-т Гагарина 181 Sun Mall 3 поверх зал гімнастики Yalos | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | |||
Бучми 32в СК Феромон | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 11:00-12:00 | |||
Героїв праці 14в, ТЦ Джокер, Феромон | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | |||
Дудінська 1а, Нова пошта 72, 2 поверх | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 15:00-16:00 | |||
вул. Тобольська 46, Бейт Дан | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
пр-т Гагарина 30, Reflex | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 |
Тренировка | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Академіка Проскури 18, Манеж ХАІ | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||
Цілиноградська вулиця, 48-В, CK Ram | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 09:00-10:00 СК Висота | |||
пр-т Архітектора Альошина 6 ДК ХТЗ кабінет № 101/102 | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | |||
Акварена вул. Клочківська, 43/47 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Загальна група | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 09:00-10:00 СК Висота |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 10:00-11:00 | |||
Група 9-14 років | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 11:00-12:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Загальна група | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Загальна група | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||
Група 9-14 років | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-7 років | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 | |||
Група 8-11 років | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 | |||
Група 12-14 років | 17:30-18:30 | 17:30-18:30 | 17:30-18:30 | |||
Дорослі та кадети | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 | |||
Група 9-14 років | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 9:00-10:00 | |||
Дорослі та кадети | 20:30-21:30 | 20:30-21:30 | 8:00-9:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 14:00-15:00 | |||
Група 9-14 років | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 15:00-16:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | |||
Група 9-14 років | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 9-14 років | 16:15-17:15 | 16:15-17:15 | 14:00-15:00 | |||
Група 4-8 років | 15:15-16:15 | 15:15-16:15 | 13:00-14:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 | |||
Група 9-14 років | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 11:00-12:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | |||
Група 9-14 років | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | |||
Група 9-14 років | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | |||
Перший рік 4-8 років | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||
Група 9-14 років | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 | 20:00-21:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 15:30-16:30 | 15:30-16:30 | 13:00-14:00 | |||
Група 9-14 років | 16:30-17:30 | 16:30-17:30 | 13:00-14:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 9-14 років | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 11:00-12:00 | |||
Група 4-8 років | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 10:00-11:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Загальна група | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 |
Группы | ПН | ВТ | СР | ЧТ | ПТ | СБ |
Група 4-8 років | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | |||
Група 9-14 років | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 |