fbpx

Запитання та відповіді

 • Що взяти з собою в перший день занять?
 • Форма одягу на заняттях або де купити кімоно (яке)?
 • Як зав’язати пояс?
 • Як вибрати клуб для занять айкідо?
 • Чи є які-небудь обмеження по здоров’ю для занять Йосінкан Айкідо?
 • З якого віку ви приймаєте?
 • Я багато років займався айкідо, чи можу я пройти переатестацію в вашому клубі?
 • Де розташовані ваші зали, скільки коштують заняття, де можна подивитися розклад занять?
 • Як стати членом вашого клубу?
 • Чи можливо застосувати техніки айкідо в вуличних бійках?
 • Як довго потрібно займатися айкідо, щоб придбати достатні навички протистояти агресії?
Що взяти з собою в перший день занять?

Для першого візиту ви повинні мати кімоно для дзюдо (доги) або спортивний одяг, який покриває коліна та лікті; тапочки, аксесуари для душу. Заняття проводяться босоніж.

Форма одягу на заняттях або де купити кімоно (яке)?

Для занять оптимально підходить доги (кімоно) для занять дзюдо білого кольору, пояс білого кольору, як правило, йде в комплекті. Можливий варіант більш легкого, але менш міцного кімоно для карате.

Магазин можна вибрати самим або звернутися до свого інструктора.

Як зав’язати пояс?

Техніка правильного зав’язування пояса є в обов’язковій програмі для дітей та називається “Obi no musubi kata”, дорослим це дається простіше. Тут можна ознайомитися зі способом зав’язування пояса https://www.youtube.com/watch?v=gDVezKMV0Ew

Як вибрати клуб для занять айкідо?

При виборі клубу, ви вибираєте, насправді, вчителя. Тільки при наявності довіри у відносинах учень-вчитель можливий продуктивний рух до мети. Що позитивно відрізняє Йосінкан айкідо, так це практично повна відсутність протиріч між навчальним відео, тим що говорять і показують на семінарі, і тим що розповідає твій сенсей. Це створює впевненість і дає хорошу школу, основу якої придумали японці з властивою їм прискіпливістю. Задається форма технік, фізична підготовка, ставиться робота тіла з використанням основних принципів. Отримавши хорошу школу, ти можеш рухатися далі.

Але без школи люди часто бовтаються від клубу до клубу, інформації отримують багато, але розуміння і впевненості в тому, що ти черпаєш цю інформацію з першоджерела, немає. Виникають сумніви і протиріччя, а не придумав чи сенсей це пояснення тільки що, просто щоб не виглядати нерозумно перед учнем, чому один майстер показує це так, а пояснює інакше, чому інший майстер робить це по іншому…

Якщо у тебе є сумніви подібного роду, то немає довіри у відносинах учень-вчитель, немає настрою, немає продуктивної роботи, немає духу осягнення будо в залі.

Якщо ти чуєш від вчителя, що пити і курити шкідливо, а займатися спортом добре, в той час як сам він не дотримується цих принципів, у тебе виникають виправдані сумніви, що це псевдовчитель. Витрачені час і сили на навчання у цієї людини – пусте.

Вибирайте вчителя, а не зал, наповнюйте своє життя знаннями від першоджерела.

Чи є які-небудь обмеження по здоров’ю для занять Йосінкан Айкідо?

Перед тим як приступити до занять, проконсультуйтеся з вашим лікарем і надайте своєму інструкторові довідку про допуск до фізичних навантажень.

З якого віку ви приймаєте?

Починати займатися Йосінкан Айкідо можна з 4-х років та продовжувати до глибокої старості.

Я багато років займався айкідо, чи можу я пройти переатестацію в вашому клубі?

Ви можете підтвердити свій рівень під час чергового іспиту.

Де розташовані ваші зали, скільки коштують заняття, де можна подивитися розклад занять?

Див. розділ «ЗАЛИ ТА РОЗКЛАД»

Як стати членом вашого клубу?

Заповніть та надішліть, будь ласка, форму з вашими даними, на сторінці “Контакти”

Чи можливо застосувати техніки айкідо в вуличних бійках?

Техніка айкідо спрямована на захист від агресії, уникаючи її. Практично всі вивчені методики мають прикладний варіант. Чи можете ви застосувати ту чи іншу техніку в критичній ситуації, залежить від вашого психологічного стану. У класі подібні ситуації моделюються при практиці техніки самозахисту (госина ваза).

Як довго потрібно займатися айкідо, щоб придбати достатні навички протистояти агресії?

Ефективність вашого тренінгу складається з: ваших здібностей, зусиль та часу, витрачених на тренування, рівня та досвіду сенсея, системи тренувань. Помножте все це і отримайте відповідь на це питання..


Запис на заняття