fbpx

Федерація Комбат Айкідо

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ – БЕЗКОШТОВНОАйкідо для
дорослих


На тренуваннях ви покращуєте фізичну форму. Крім цього тренування роблять благотворний вплив на психічне здоров’я людини.


Детальніше

Залишити заявку


Айкідо для
дітей


Відвідуючи регулярні заняття, діти розвиваються фізично, зміцнюють здоров’я, вчаться спілкуватися один з одним і домагатися поставлених цілей


Детальніше

Залишити заявку


Вартість
занять


Ознайомтеся з нашими пропозиціями придатними саме для Вас!


Детальніше

Залишити заявку


Інструктори


Наші тренери є висококласними фахівцями в сфері викладання Айкідо. Вони знайдуть підхід до будь-якого учня, зацікавлять і в той же час збережуть дисципліну.


Детальніше

Залишити заявку


Зали і
розклад


Хочете вибрати найближчий зал і зручний час? Ознайомтеся з нашими залами і часом занять. Ми чекаємо вас!


Детальніше

Залишити заявку


Кабінет і
оплата


Комфортний спосіб управління своїм обліковим записом, замовленнями і доставкою.


Детальніше

Залишити заявкуАйкідо Комбат

Combat Aikido – це новий вид спорту, створений на основі японського бойового мистецтва Айкідо, розширений практикою поєдинків і змагань в безлічі спортивних дисциплін
ТЕЛЕФОН

+38 (057) 765-00-83

ЧОМУ МИ?


Ми кращі. Так, нескромно. Але правда. Кращі тренера для кращих учнів.


МИ ЄДИНІ

Єдині представники клубу Айкідо Йосінкан в місті Харків.

ДОСВІД

10 річний досвід роботи з дітьми і дорослими дозволяє нам знайти підхід до будь-кого.

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ

Мережа клубів по місту дозволить знайти найбільш зручне місце для занять.

БЕЗПЕКА

Ви зможете забезпечити своїй дитині безпеку навіть тоді, коли вас не буде поруч.

ХАРАКТЕР

Ми виховуємо силу волі, честь, дух і повагу до старших. Найкраще з традицій японської культури.

РОДИНА

Традиції, виїзні табори, атестації та відпочинок – все це формує дружну команду взаємодопомоги і коло друзів.

Федерація Айкідо Комбат міста Харкова

ФАЕ – громадська організація, яка була створена 15 жовтня 2013 року на базі «Харківського клубу Айкідо Комбат», з метою розвитку та популяризації Комбат Айкідо в Харкові і Харківській області і є офіційним представництвом Федерації Айкідо Комбат України.

AIKI SHOP


У нашому магазині Aiki Shop ви можете купити: фірмові браслети, кімоно, пояса і нашивки.


Айкідо є воістину унікальним мистецтвом, яке зародилося в 1920 році в Японії на стику бойової майстерності і духовних практик.

Федерація Айкідо Комбат пропонує Вашій увазі уроки айкідо в Харкові, які мають ряд безумовних переваг:

  • Зручність відвідувань (створені дитячі групи, дорослі групи, а також можливість проведення VIP тренувань за індивідуальним графіком);
  • Орієнтація на результат (уроки проводяться за спеціальними високоефективним методиками, які дозволяють в найкоротші терміни оволодіти мистецтвом айкідо);
  • Безпека уроків (професіоналізм тренерів і спеціально розроблені методики навчання дозволяють гарантувати стовідсоткову безпеку тренувань);
  • Кадрове забезпечення (майстри, які проводять тренування, відрізняються високим професіоналізмом, мають безліч нагород і сертифікатів).

Курси айкідо, які організовує наш клуб, суворо дотримується традиції даного мистецтва і в первісному вигляді переносить їх в методики навчання:

  • Айкідо забороняє напад, передбачає тільки оборону і самозахист. Нападаючий завжди програє і саме тому по даному виду бойової майстерності ніколи не проводиться змагань, оскільки їх результат очевидний;
  • Айкідо передбачає мінімальний точковий вплив на тіло противника, що виключає можливість отримання травм, отриманих через необережність або перевищення допустимої сили.

Дані традиції та їх суворе дотримання і забезпечують приголомшливий успіх даного бойового мистецтва, а також популярність айкідо серед населення різних вікових категорій практично у всіх куточках земної кулі.

Федерація Айкідо Комбат – єдина школа айкідо, основи якої базуються строго на дотриманні всіх без винятку принципів даного бойового мистецтва без будь-яких перетворень і удосконалень, викликаних сучасними реаліями. Завдяки цьому, нашим тренерам вдалося зберегти особливу філософію айкідо і успішно практикувати її на заняттях, забезпечуючи неперевершену ефективність тренувань і всебічний розвиток учнів, які відвідують запропоновані Вашій увазі заняття. Саме суворе дотримання традицій айкідо і впровадження в практику всіх особливостей даного майстерності, вивчення найбільш складних технік і постійне повернення до філософії айкідо – основні принципи наших тренувань.

Крім того Федерація Айкідо Комбат проводить спеціальні заняття, які організовує. секція айкідо для початківців. Тренування для початківців мають ряд особливостей:

Глибокий інформаційний супровід занять, оскільки оволодіння даними бойовим мистецтвом має на увазі чітке розуміння того, що ми робимо, усвідомлення кожної деталі процесу впливу на тіло суперника;

Поступова інтенсифікація тренувань, оскільки тільки поступове збільшення навантажень під час занять дозволяє домогтися максимальної ефективності;

Індивідуальний підхід до кожного новачка, оскільки ця умова є неймовірно важливим для створення комфортних умов і забезпечення швидкої адаптації початківця учасника тренувань до колективу федерації.

Бойові мистецтва, які пропонують різні спеціалізовані школи в місті Харків, представлені в значному різноманітті течій і напрямів, різних шкіл, федерацій та секцій. Однак Федерація Айкідо Комбат, крім іншого, має такі переваги: ​​прийнятна ціна на проведені заняття, можливість індивідуальних тренувань, забезпечення гарантій безпеки учасників занять, забезпечення ефективної комунікації між учасниками групи, забезпечення ефективності проведених тренувань, виявлення і аналіз тенденцій зміни фізичного стану учнів в федерації , розробка програм і методик навчання відповідно до індивідуальних особливостей учнів.

Офіційний сайт Федерації Айкідо Комбат має детальну інформацію: розклад кожного окремого тренування айкідо в розрізі окремих груп із зазначенням залів для проведення занять, детальну інформацію про інструкторів із зазначенням їх регалій, постійно оновлювані новини федерації та іншу цікаву інформацію.

Важливою перевагою Федерації Айкідо Комбат, крім перерахованого, є те, що наш колектив відрізняється воістину сімейним затишком і теплими дружніми відносинами, широко поширені принципи взаємодопомоги, підтримки, дружнього консультування і продуктивного спілкування. Наша команда практикує спілкування поза стінами федерації, виїзди на пікніки і прогулянки вихідного дня.

Результати навчання айкідо в Федерації Айкідо Комбат

Безумовно, головною причиною займатися навчанням айкідо в Федерації Айкідо Комбат є висока ефективність проведених тренувань, результати від яких можна умовно розділити на три групи:

  • Фізичні результати (проявляються в удосконаленні фізичної підготовки учня, поліпшенні пропорцій, м’язового каркаса і загального статури);
  • Бойові результати (оволодіння навичками бойового мистецтва айкідо, прийомами даного майстерності, що дозволить набути впевненості в своїх силах і можливість надання гідної самооборони в екстрених випадках);
  • Психологічні результати (айкідо допомагає розвиватися духовно, морально, сприяє досягненню внутрішньої гармонії, а також покращує загальний психологічний стан і емоційний фон людини).

Бойове айкідо, навчання якому на професійному рівні проводиться в Федерації Айкідо Комбат це вибір сучасних успішних людей, незалежно від віку і статі, які піклуються про стан свого здоров’я, довголіття, якість життя, фізичну форму, привабливість фігури і прагнуть до досягнення внутрішньої гармонії і психологічного балансу. Крім того, це вибір дбайливих і відповідальних батьків, які намагаються закласти основи міцного фізичного та емоційного здоров’я у свою дитину, а також турбуються про безпеку своїх дітей під час тренувань.

Читати повністю →