fbpx

Айкідо для дітей в Харкові

Сучасні умови життя висвітлюють проблеми, пов’язані із забезпеченням власного здоров’я та гарної фізичної форми, як основи якості життя. Добросовісні батьки, у свою чергу, намагаються закласти основи міцного здоров’я своїх дітей з самого раннього віку, прищеплюючи їм хороші звички підтримувати форму і займатися спортом, що приносить не тільки фізичний результат, але й моральне задоволення. Відмінним вибором у цьому випадку стане японське бойове мистецтво – айкідо для дітей, офіційним представником якого в місті Харкові є Федерація айкідо Йосінкан.

Безумовними перевагами даного виду бойової майстерності для дітей є:

  • Формування ідеальної фігури, красива постава та корекція пропорцій тіла;
  • Зміцнення фізіологічного здоров’я та імунітету;
  • Формування можливості надати самооборону і захистити в разі потреби себе і свою сім’ю;
  • Формування командного духу, вміння працювати злагоджено і спільно, спільно нести відповідальність за результати своєї роботи;
  • сприяння гармонізації та душевній рівновазі учнів, зміцнення психологічного здоров’я та емоційної стабільності.

айкідо для дітей

Крім того, завдяки практиці айкідо діти стають набагато більш дисциплінованими, врівноваженими, впевненими та відповідальними. Айкідо – це абсолютно безпечний вид спорту, оскільки не передбачає сильного фізичного впливу, а лише точкові удари помірної сили. Важливою перевагою є те, що айкідо не вчить нападу, а лише вчить як правильно відбивати атаку. Виходячи з цього, ваша дитина чудово освоїть мистецтво самозахисту та відбиття нападу, а не техніку нападу на противника, що допоможе уникнути багатьох неприємних конфліктних ситуацій, особливо в підлітковому віці.

Якщо, Ви все ще сумніваєтеся, яким спортом зайнятися дитині, вибір очевидний – айкідо це прекрасне рішення для дітей різної вікової категорії, яка сформує у дитини прекрасні навички та вміння, необхідні йому протягом усього життя.

Особливу увагу заслуговує методика проведення занять в Федерації Айкідо Йосінкан, яка базується на суворому дотриманні традицій, що випливають із самих витоків зародження цього мистецтва:

  • У процесі навчання діти прекрасно опановують укемі (здатність безпечно падати туди-сюди). Це чудова навичка, яку дитина переносить у повсякденне життя, адже вона вчить правильно групуватися при падінні, допомагає уникнути травм, допомагає дітям розвинути гнучкість, рухливість та почуття рівноваги, захищає дитину від різних непередбачених ситуацій у повсякденному житті;
  • під час занять спортом для дітей проводяться спеціальні теоретичні заняття з основ додзьо (етикет поведінки в залі, набір правил занять айкідо). Це дозволяє дітям розвивати дисципліну, ввічливість, вміння поважати старших, вміння співпереживати та надавати допомогу;
  • на початку і в кінці занять діти вчаться занурюватися в себе і створювати правильний настрій свого організму шляхом прийняття положення Сейза, яке має на увазі сидіння з закритими очима і прямою спиною в повній тиші. Дана поза допомагає розслабитися, сприяє формуванню правильної і красивої постави, покращує концентрацію уваги.

Таким чином, це абсолютно безпечний, вкрай ефективний і необхідний Вашій дитині вид спорту, який забезпечить міцне фізичне здоров’я, прекрасний емоційний стан і формування безумовно корисних для майбутнього життя дитини якостей.

Залишити заявку

ЧОМУ МИ?


Ми кращі. Так, нескромно. Але правда. Кращі тренера для кращих учнів.


МИ ЄДИНІ

Єдині представники клубу Айкідо Йосінкан в місті Харків.

ДОСВІД

10 річний досвід роботи з дітьми і дорослими дозволяє нам знайти підхід до будь-кого.

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ

Мережа клубів по місту дозволить знайти найбільш зручне місце для занять.

БЕЗПЕКА

Ви зможете забезпечити своїй дитині безпеку навіть тоді, коли вас не буде поруч.

ХАРАКТЕР

Ми виховуємо силу волі, честь, дух і повагу до старших. Найкраще з традицій японської культури.

РОДИНА

Традиції, виїзні табори, атестації та відпочинок – все це формує дружну команду взаємодопомоги і коло друзів.

Запис на заняття